неділя, 25 березня 2018 р.

Українцям про державні символи

Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм i ми, браття, у своїй сторонці.
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду
Слова: Павла Чубинського
Музика: Михайла Вербицького
З цього віршу 13.03.18 р. розпочалась класна година  в групі № 06(«Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»)
          Мета класної години: закріпити знання дітей про державні та національні символи України; формувати національну свідомість учнів; розвивати навички культури спілкування; виховувати громадянські якості особистості, повагу й шанобливе ставлення до державної та національної символіки.
На класній годині учні багато обговорювали чому саме тризуб являється гербом України, чому прапор має жовто-блакитний колір та звідки Україна має такий чудовий гімн?
Перегляд відео презентації дуже захопив учнів до розмов  не тільки про державні символи, але й народні символи України, а саме про калину, вербу, барвинок,  дівочі віночки, рушники, вишиванки та інші народні символи.
Вважаю, що виховавання громадянського почуття та любові до своєї Батьківщини, гордісті за неї, повагу до державних символів – це є  обов`язок не тільки педагогічних робітників, а й кожного громадянина України.


1 коментар: