понеділок, 5 березня 2018 р.

Державна проміжна (поетапна) кваліфікаційна атестація у ДНЗ “Запорізьке вище професійне училище” за професією “Оператор комп’ютерного набору”.
01 березня 2018 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище» пройшла підсумкова державна проміжна (поетапна) кваліфікаційна атестація для учнів групи № 06 за професією «Оператор комп’ютерного набору ІІ категорії».
Екзаменаційну комісію очолила Логачова Яна Вікторівна – бухгалтер територіального відділу освіти Заводського району Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. В комісію входили: заступник голови: – заступник директора з НВР – Граур Ірина В’ячеславівна, а також члени комісії: голова методичної комісії, викладач спец. дисциплін – Войтюк Тетяна Миколаївна, викладач спец. дисциплін – Сидоренко Олег Анатолійович, майстер виробничого навчання – Кішко Ксенія Вікторівна.
Всі знання, які було здобуто учнями впродовж теоретичного та практичного навчання успішно закріплено під час проходження виробничої практики на підприємствах м. Запоріжжя та Запорізької області.
Час не стоїть на місці, він диктує свої правила і вносить корективи. Отже викладачі і учні намагаються встигнути за ним, опановуючи нові інформаційні системи. Так при оцінці рівня теоретичної підготовки учнів за професією «Оператор комп’ютерного набору», було використано сучасну програму для проведення комп’ютерного тестування  “My Test X”.
MyTestX – це система програм для створення та проведення комп’ютерного тестування знань, збору та аналізу результатів.
Учні за допомогою цієї програми показали високий рівень знань теоретичного матеріалу, а також успішно виконали практичні завдання.
Ми бажаємо не зупинятися на досягнутому і нагадуємо, що тернистий шлях навчання пройде той, хто сильніший і хто готовий йти до кінця. «Per aspera ad astra! (Через труднощі до зірок)».

Немає коментарів:

Дописати коментар