понеділок, 5 березня 2018 р.


Випускний кваліфікаційний іспит в ДНЗ “Запорізьке вище професійне училище” за професією “Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”
 22 лютого 2018 року в Державному навчальному закладі «Запорізьке вище професійне училище» пройшла підсумкова державна кваліфікаційна атестація для учнів групи № 07 за професією « Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». Екзаменаційну комісію очолила Логачова Яна Вікторівна– бухгалтер територіального відділу освіти Заводського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. В комісію входили: заступник голови: – директор ДНЗ «ЗВПУ» – Кондратьєв Ігор Іванович, а також члени комісії: заступник директора з НВР – Граур Ірина В’ячеславівна, старший майстер – Гармаш Валентина Іванівна, голова методичної комісії, викладач спец. дисциплін – Войтюк Тетяна Миколаївна, викладач спец. дисциплін – Паржницька Дар’я Петрівна, майстер виробничого навчання – Кішко Ксенія Вікторівна.
Всі знання які було здобуто учнями протягом теоретичного та практичного навчання успішно закріпили під час проходження переддипломної практики на підприємствах м. Запоріжжя та Запорізької області.
Час не стоїть на місці, він диктує свої правила і вносить корективи. Отже викладачі і учні намагаються встигнути за ним, навчаючись новим хмарним технологіям у хмарному середовищі. Так при створенні презентацій цього року, яка є практичною частиною до кожної дипломної роботи, був використаний хмарний ресурс COGGLE «Інтерактивна картографія».
COGGLE – це веб-додаток для картографування інформації. Вона створює ієрархічно структуровані документи, що нагадує дерево з гілками. Це контрастує з традиційними редакторами спільної роботи, такими як Документи Goggle, які надають або лінійні (текстовий документ), або табличні (електронну таблицю) формати документів.
Учні за допомогою цієї програми грамотно структурували великі обсяги теоретичного матеріалу через графічну візуалізацію.
Ми бажаємо не зупинятися на досягнутому і нагадуємо, що: «Переможе не той, хто сильніший, а той, хто готовий йти до кінця. Ніколи, ніколи не здавайтеся!».Немає коментарів:

Дописати коментар