пʼятницю, 6 квітня 2018 р.

 З нагоди  великого свята Великодня, майстром виробничого навчання Кішко Ксенією Вікторівною 04.04.2018 проведено класну годину в групі № 06 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».
Мета класної години розширити і поглибити знання учнів, виховувати повагу про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Пасхи.
Майстер виробничого навчання Кішко Ксенія Вікторівна розповіла учням, що Великдень — найбільше християнське свято. Цей день вважається днем Воскресіння Ісуса Христа і має ще одну назву — Пасха.
Дата Великодня має випадати на першу неділю після першої весняної повні місяця, яка наступає після весняного рівнодення. Якщо станеться так, що на цю неділю припаде й єврейська Пасха, то святкування Великодня переноситься на наступну неділю.
Учні активно приймали участь у бесіді з майстром. Розповідали про те, як вони з матерями та бабусями з любов’ю для родини печуть святкові Пасхи, збирають пасхальний кошик зі святковими чатуваннями. А у святкову неділю з батьками відвідують Храм Господній,  щоб привітати усіх людей з Христовим Воскресінням.
Співають дзвони святого храму,
Велика радість: Христос Воскрес!
До свята Паски , хай світлими стануть,
Землі цвітіння і синь небес.
Нехай добро Вам зігріє серце,
Любов і віра в душі живуть,
Нехай у Вашому домі щастя
Назавжди ангели збережуть.
Група № 06 та майстер Кішко Ксенія Вікторівна, щиро вітає всіх з великим днем Світлого Христового Воскресіння


Немає коментарів:

Дописати коментар