четвер, 12 квітня 2018 р.

Класна година присвячена Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських таборів.«Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, кого вже з нами немає. Наш низький уклін також живим жертвам жорстокості фашистів»
          З цих слів розпочалась класна година 12.04.18 в групі № 06 за професією «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» присвячена Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських таборів.
          Метою міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів є збереження історичної пам’яті про трагічні події другої світової війни, що забрала життя мільйонів людей, загиблих у нацистських  концтаборах, гетто та місцях примусового утримування.
          Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається 11 квітня. В 1945 році в’язні Бухенвальда, одного з найбільших концентраційних таборів на території Німеччини, підняли повстання проти гітлерівців і вийшли на волю. Всього у Німеччини та в окупованих нею країнах діяло понад 14 тисяч концтаборів. За роки Другої світової війни через табори смерті пройшли 18 мільйонів осіб.
          Перегляд ролику на YouTube під назвою «Ритуал пам’яті. 11 квітня – день в’язнів фашистських таборів, викликав у учнів сум та співчуття, а презентація з фотографій яку підготовила учениця Сикчина Катерина віру в те, що такого більше не трапиться.

 


Немає коментарів:

Дописати коментар